Leiate AS-PLi starterid ja vahelduvvoolugeneraatorid kogu AD Balticu võrgustikust

06.05.2021
Leiate AS-PLi starterid ja vahelduvvoolugeneraatorid kogu AD Balticu võrgustikust
AS-PL Sp. z o.o. on Euroopa ettevõte, mis tegutseb sõidukite osade ja elektriliste komponentide tarnimise valdkonnas.

Ettevõte asutati Gdańskis 1992. aastal kui Auto-Starter. Ettevõte teeb koostööd järelturu turustajate ja varuosade hulgimüüjatega kogu maailmas, st sõidukite varuosade ja lisaseadmete turustamise osas.


Tänu paljude aastate pikkustele ärikontaktidele ja müügile enam kui 100 maailma riiki on ettevõte sõidukite elektriliste osade ja komponentide tarnijate hulgas esirinnas.


Praegu pakub ettevõte üle 20 000 tooteühiku, mis vastab ligi 450 000 viitenumbrile, mis võimaldavad klientidele laia tootevalikut, ulatudes originaaldetailidest kuni konkurentsivõimelise hinnaga pakutavate varuosadeni. Pakkumine hõlmab sõidu- ja veoautode, põllutöömasinate, laevade, mootorrataste ja tööstusturu varu- ja koostisosi. Ettevõtte pakutavatele kaupadele kehtivad ranged testimisprotseduurid ning need vastavad monteerimise ja tehniliste parameetrite osas kõrgeimatele nõuetele.


Ettevõtte tootevalik on jagatud kolme tootesarja:

  • – ettepanek on suunatud klientidele, kes otsivad kõrgeima kvaliteediga tooteid. See koosneb maailmatasemel originaalseadmete tootjate toodetest, samuti ASi kaubamärgi valitud toodetest.
  • – ASi kaubamärgi juhtiv tootesari, mis on pühendatud klientidele, kes otsivad kõrget kvaliteeti, usaldusväärsust ja konkurentsivõimelisi hindu.
  • – tootesari, mis on suunatud inimestele, kes otsivad kvaliteeti mõistliku hinnaga.

 

Kõiki ettevõtte pakutavaid startereid ja vahelduvvoolu generaatoreid testitakse spetsiaalsetel masinatel ja pakutavatele toodetele lisatakse testide tulemused.


Leiate AS-PLi starterid ja vahelduvvoolugeneraatorid kogu AD Balticu võrgustikust ja veebipoest www.adcat.ee